AQG. Nite Black 21NITC25ALA05 Туш систем

13.960 ден

Карактеристики

Димензија на плафонски туш

25cm

Висина на туш

170cm

Состав

хром

Боја

црна

Завршна обработка

мат

Производител

АQG

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AQG. Nite Black 21NITC25ALA05 Туш систем”

Можеби ќе ви се допадне и...