Ideal Standard Ceraflex BC447AA Туш систем

11.050 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Ceraflex

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Ceraflex BC447AA Туш систем”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *