Продолжуваме со третиот интерактивен серијал “Инспирација за уредување”

Овојпат ти претставуваме предлог за декорирање на твојот дневен простор. Со нашата широката селекција на декоративен камен сега е полесно од било кога да го дефинираш карактерот на твојата дневна.

Погледни ги продуктите кои се тагнати на сликата.
ЗАТВОРИ

Категории

Додади во кошничка
Artboard 5

📣 Биди во тек со сите промоции на Мега сега и на Viber

Внеси мобилен телефон (3897xxxxxxx) и зачлени се

📣 #МегаИзвестување

Салонот на МЕГА во Куманово нема да работи во сабота, 02.12.2023, поради попис.
Ве молиме контактирајте не на телефон или е-маил, или посетете ги нашите продажни места во Куманово.