C78326M-B15 Надграден мијалник

4.500 ден

Шифра: 7086 Категории: , , Ознака:

Карактеристики

Димензија

60х41,5х13,5cm

Состав

керамика

Завршна обработка

мат

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “C78326M-B15 Надграден мијалник”