Appollo Надграден мијалник XM-042

12.000 ден

Шифра: 4948 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

59.5×38.5×13.5cm

Состав

порцелан

Производител

Appollo

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена батерија за мијалник.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Appollo Надграден мијалник XM-042”