AWD 02071631 Држач за тоалет и ВЦ четка

2.300 ден

Карактеристики

Состав

Метал

Потекло

Полска

Производител

AWD Interior

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD 02071631 Држач за тоалет и ВЦ четка”