Акрилна када FC-353B

62.000 ден

Опис

Кадата е без батерија

Карактеристики

Димензија

180х80х74cm

Состав

Акрил

Тежина

65kg

Боја

црна

Површинска обработка

сјајна

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Акрилна када FC-353B”