Акрилна када FB-529

50.140 ден

Карактеристики

Димензија

170x75x58cm

Потекло

Кина

Производител

Brig

Состав

Акрил

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Акрилна када FB-529”

Можеби ќе ви се допадне и...