Акрилна када FB-520

55.000 ден

Карактеристики

Димензија

170x79x59cm

Потекло

Кина

Состав

Акрил

Тежина

38kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Акрилна када FB-520”