Акрилна када FB-350.B

60.000 ден

Карактеристики

Димензија

170х75х60cm

Тежина

55kg

Состав

акрил

Боја

црна

Површинска обработка

Сјајна

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Акрилна када FB-350.B”