Nexe Polet Ќерамида Klasik + natur

46 ден

парче

Карактеристики

Димензија

41,5x26cm

Пакување

парче

Потекло

Србија

Производител

Nexe Polet

Тежина

2.9-3.1kg

Потрошувачка на m2

12,8-15 парчиња

Макс. покривна должина

35,5cm

Покривна ширина

22cm

Препорачано растојание меѓу летвите

30-35cm

Минимален степен на нагиб на покривот

22

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Nexe Polet Ќерамида Klasik + natur”