Tondach Ќерамида Vineam natur

48 ден

парче

Карактеристики

Димензија

25.5×43.5cm

Потекло

Македонија

Производител

Tondach

Тежина

3,2kg

Потрошуввачка на m2

12,03 парчиња

Покривна ширина

21,6 cm

Покривна должина

30-37,5cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Tondach Ќерамида Vineam natur”