Летва 50x25mm смрека

30 ден

Единица мерка m3

Карактеристики

Дебелина

25mm

Димензија

5cm

Должина

4m

Потекло

Босна и Херцеговина

Состав

Дрво-смрека

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Летва 50x25mm смрека”