Греда 10x12cm смрека 4m

19.600 ден

Единица мерка m3

Карактеристики

Дебелина

10x12cm

Должина

4m

Потекло

Босна и Херцеговина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Греда 10x12cm смрека 4m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *