Technonicol Shinglas Зелена Шиндра

570 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Пакување

21 парче

Пакување во кутија

3m²

Потекло

Литванија

Состав

Битумен

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Technonicol Shinglas Зелена Шиндра”