Tegola Црвена Шиндра

670 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Пакување

16 парчиња

Пакување во кутија

2.32m²

Потекло

Италија

Состав

Битумен

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Tegola Црвена Шиндра”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *