Egger ОСБ Плоча од техничка класа 2/18mm

1.135 ден

ОСБ плочи се изработени во три функционални слоја на микрофурнир или ивер. Посебна геометрија и ориентација на покривните слоеви, како и лепење без формалдехид,обезбедуваат најдобри технички својства, во согласност со европските стандарди. ОСБ 2 плочите се предвидени за носечка употреба на сува подлога. Се применуваат за опремување на продавници, за пакување, итн.

Карактеристики

Производител

Egger

Димензија

l=244 cm, 1,8×122 cm

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Egger ОСБ Плоча од техничка класа 2/18mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *