Греда 10x10cm смрека 6m

19.850 ден

Единица мерка m3

Карактеристики

Дебелина

10x10cm

Должина

6m

Потекло

Босна и Херцеговина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Греда 10x10cm смрека 6m”