Греда 10x10cm смрека 4m

17.500 ден

Единица мерка m3

Карактеристики

Дебелина

10x10cm

Должина

4m

Потекло

Босна и Херцеговина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Греда 10x10cm смрека 4m”