Tondach Ќерамида Vineam antracit

60 ден

парче

Карактеристики

Димензија

25.5×43.5cm

Пакување

300 парчиња

Потекло

Македонија

Производител

Tondach

Тежина

3,2kg

Парчиња во м2

12.3 парчиња

Покривна должина:

30.0-37.5 cm

Покривна ширина

21,60 cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Tondach Ќерамида Vineam antracit”