Tondach Капак за Ќерамида natural

200 ден

парче

Карактеристики

Димензија

17cm

Пакување

180 парчиња

Потекло

Македонија

Производител

Tondach

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Tondach Капак за Ќерамида natural”