Nexe Polet Капак за Ќерамида natural

200 ден

парче

Карактеристики

Димензија

39x19cm

Пакување

180 парчиња

Потекло

Србија

Производител

Nexe Polet

Тежина

3.2kg

Потрошувачка

2,65 на m1

Завршна обработка

natural

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Nexe Polet Капак за Ќерамида natural”