Греда 10x10cm смрека 5m

19.850 ден

Единица мерка m3

Карактеристики

Дебелина

10x10cm

Должина

5m

Потекло

Босна и Херцеговина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Греда 10x10cm смрека 5m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *