Technonicol Shinglas Црвена Шиндра

400 ден

Единична мера: m²

Карактеристики

Пакување

21 парче

Пакување во кутија

3m²

Потекло

Литванија

Состав

Битумен

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Technonicol Shinglas Црвена Шиндра”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *