Греда 10x12cm смрека 5m

19.850 ден

Единица мерка m3

Карактеристики

Дебелина

10x12cm

Должина

5m

Потекло

Босна и Херцеговина

Состав

Дрво-смрека

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Греда 10x12cm смрека 5m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *