Даска мешана смрека

18.850 ден

Единица мерка m3

Карактеристики

Дебелина

25mm

Потекло

Босна и Херцеговина

Состав

Дрво-смрека

Должина

4m

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Даска мешана смрека”