Греда 8x10cm смрека 5m

17.500 ден

Единица мерка m3

Карактеристики

Дебелина

8x10cm

Должина

5m

Потекло

Босна и Херцеговина

Состав

Дрво-смрека

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Греда 8x10cm смрека 5m”