Греда 10x12cm смрека 6m

17.500 ден

Карактеристики

Дебелина

10x12cm

Должина

6m

Потекло

Босна и Херцеговина

Состав

Дрво-смрека

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Греда 10x12cm смрека 6m”