Греда 10x12cm смрека 7m

17.500 ден

Единица мерка m3

Карактеристики

Дебелина

10x12cm

Должина

7m

Потекло

Босна и Херцеговина

Состав

Дрво-смрека

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Греда 10x12cm смрека 7m”