Греда 8x10cm смрека 6m

19.850 ден

Карактеристики

Должина

6m

Потекло

Босна и Херцеговина

Состав

Дрво-смрека

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Греда 8x10cm смрека 6m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *