Греда 8x10cm смрека 6m

17.500 ден

Карактеристики

Должина

6m

Потекло

Босна и Херцеговина

Состав

Дрво-смрека

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Греда 8x10cm смрека 6m”