Rockwool 30kg Камена волна

180 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

60×120 cm

Пакување

10,8m2

Употреба

Кровови, преградни ѕидови

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Rockwool 30kg Камена волна”