Isover Rio Plus 5cm Стаклена волна

1.180 ден

единица мерка ролна 16,8m2

Карактеристики

Дебелина

5cm

Пакување

16.8m²/ролна

Потекло

Романија

Производител

Saint Gobain

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Isover Rio Plus 5cm Стаклена волна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *