Maxima Стиромол Еластик 25kg

540 ден

Лепило за минерална камена волна и графитен стиропор

Карактеристики

Пакување

вреќа

Потекло

Србија

Производител

Maxima

Тежина

25kg

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Потрошувачка

5kg/m2

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Maxima Стиромол Еластик 25kg”