Стиропор 10cm/15kg

480 ден

Шифра: 17294 Категории: , , ,

Карактеристики

Дебелина

10cm

Димензија

50x100cm

Потекло

Македонија

Производител

Fragmat Mak

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Стиропор 10cm/15kg”