Ecotermo XPS 50mm

390 ден

Единична мерка: m²

Шифра: 7317 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

125x60cm

Дебелина

50mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ecotermo XPS 50mm”