Ecotermo XPS 30mm

180 ден

Единична мерка: m²

Шифра: 7316 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

125x60cm

Дебелина

30mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ecotermo XPS 30mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *