Ecotermo XPS 20mm

170 ден

Единична мерка: m²

Шифра: 7315 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

125x60cm

Дебелина

20mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ecotermo XPS 20mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *