Стиропор 1cm/30kg

80 ден

Шифра: 667 Категории: , ,

Карактеристики

Дебелина

1cm

Димензија

50x100cm

Потекло

Македонија

Производител

Fragmat Mak

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Стиропор 1cm/30kg”