Стиропор 2cm/17kg

85 ден

Шифра: 2177 Категории: , , ,

Карактеристики

Дебелина

2cm

Димензија

50x100cm

Потекло

Македонија

Производител

Fragmat Mak

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Стиропор 2cm/17kg”