Стиропор 3cm/17kg

125 ден

Шифра: 4599 Категории: , , ,

Карактеристики

Дебелина

3cm

Димензија

50x100cm

Потекло

Македонија

Производител

Fragmat Mak

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Стиропор 3cm/17kg”