Карактеристики

Пакување

вреќа

Потекло

Србија

Производител

Maxima

Тежина

25kg

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Maxima Стиромол Термо 25kg”