Maxima Стиромол Базни 25kg

390 ден

Карактеристики

Пакување

вреќа

Потекло

Србија

Производител

Maxima

Тежина

25kg

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Maxima Стиромол Базни 25kg”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *