Стаклена фасадна мрежа 145g

25 ден

Единична мерка: m²
Се користи како армирачка компонента при изработка на термофасада. Се нанесува врз плочите со помош на лепак. По нанесувањето се премачкува со истиот лепак во 2 слоја.

Шифра: 1901 Категории: , ,

Карактеристики

Тежина

145g

Пакување

50m²/ролна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Стаклена фасадна мрежа 145g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *