Карактеристики

Состав

Инокс

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Колекција

Moderno

Завршна обработка

хром сјај

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Moderno Закачалка за крпи 22.04”