Kapitan Дозер за течен сапун Moderno 28.01

1.300 ден

Карактеристики

Состав

Инокс/Стакло

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Kapitan Дозер за течен сапун Moderno 28.01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *