Карактеристики

Состав

Инокс

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Димензија

50cm

Колекција

Moderno

Завршна обработка

хром сјај

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Moderno Двоен држач за крпи 22.52”