Kapitan Дозер за течен сапун Moderno 28.01.55

1.460 ден

Карактеристики

Состав

Инокс

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Kapitan Дозер за течен сапун Moderno 28.01.55”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *