Карактеристики

Состав

Инокс

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Пакување

парче

Завршна обработка

Бел мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Moderno Закачалка 22.09.66”