Карактеристики

Колекција

Moderno

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс

Завршна обработка

хром сјај

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Moderno Држач за сапун 23.01.66”