Карактеристики

Колекција

Moderno

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

Бел мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Moderno Кружна закачалка 22.20.66”